WYSTĄPIENIA INSPIRACYJNE

 • wspierają rozwój liderów
 • wzmacniają zaangażowanie do podjęcia działań
 • inspirują do wyznaczania i osiągania ambitnych celów
 • wspierają zespoły w budowaniu relacji
 • przesuwają granice niemożliwego
 • zwiększają akceptację wyzwań i pomagają zobaczyć w życiu możliwości zamiast barier
 • odświeżają marzenia
 • łamią schematy
 • przypominają o pięknej wartości: zaufaniu do drugiego człowieka
 • budzą energię do działania i dają inspirację.

Słuchacze moich wystąpień:

otrzymują energię, by zdobywać swoje osobiste i zawodowe szczyty

nabierają odwagi przed wyzwaniami i niemożliwe zmieniają w możliwe

zyskują pewność siebie
 

mają większy apetyt na bardziej spełnione i spektakularne życie.

Kim jestem?

Pasjonatką

lubię mocne wrażenia i ekstremalne wyzwania.

Mówcą i inspiratorką

zainspirowałam i pobudziłam do działania tysiące osób, które mocniej uwierzyły w siebie i realizują swoje marzenia.

Autorką książki

„Zdobądź swój szczyt. Uwierz w swoją siłę” daje Wam dużą dawkę inspiracji, po to, abyście w sposób odważny i ambitny realizowali swoje pomysły

www.TwojSzczyt.pl

Zobacz, co mogę Ci zaproponować

Angelika Chrapkiewicz- Gądek

Od 3 roku życia towarzyszy mi rdzeniowy zanik mięśni. Diagnoza lekarska nie powstrzymała mnie przed wyznaczaniem sobie ambitnych celów, przed spełnianiem odważnych marzeń. Żyję bardzo aktywnie i mam wiele pasji. Każdego dnia udowadniam, że niemożliwe nie istnieje i pokazuje, że ograniczenia często są tylko w naszych głowach. Odważnie zdobywam swoje szczyty – te prawdziwe i te umowne, które każdy z nas napotyka na swojej drodze.

zdobywczyni: Kilimandżaro, Rysów, Mnicha

nurek

podróżniczka

Finalistka I Wyborów Miss Polski na wózku

Co o mnie mówią

Angelika to wyjątkowa istota. Krucha, pełna wdzięku blondyneczka, z której zawsze emanuje jasność. Nawet gdy cierpi, gdy jest smutna, to w jej oczach błąka się uśmiech. Znam jej życie, jej walkę o normalne życie, o szczęście, o każdy krok. Jest dla mnie tytanem, siłaczem, najprawdziwszym bohaterem zwykłego dnia. Gdy z nią rozmawiam zapominam o tym, że siedzi na wózku. Jest jak promień słońca, w cieple którego człowiek dobrze się czuje. Podziwiam ją, jej cierpliwość, wytrwałość, odwagę, pracowitość.

Każde spotkanie z Angeliką dodaje mi siły i napełnia energią oraz myślą, że człowiek jest najwspanialszą i najpiękniejszą istotą na ziemi.

 

Anna Dymna, aktorka Narodowego Starego Teatru, doktor honoris causa Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Założycielka, prezes i wolontariusz fundacji „Mimo Wszystko” www.mimowszystko.org

Wiele lat temu poznałam Angelikę przy okazji Jej niezwykłej wyprawy na Kilimandżaro i od razu poczułam, że ta dziewczyna ma dar zarażania ludzi pozytywną energią!

Angie każdego dnia udowadnia, że niemożliwe nie istnieje i pokazuje nam, że ograniczenia często są tylko w naszych głowach. Odważnie i z wrodzonym wdziękiem zdobywa kolejne szczyty – te prawdziwe i te umowne, które każdy z nas napotyka na swojej drodze.

Polecam tę inspirującą książkę i uprzedzam, że może zmienić Wasze życie. Na lepsze!

Martyna Wojciechowska, dziennikarka, podróżniczka www.martyna.pl

Są ludzie, którzy kiedy opowiedzą nam historię swojego życia, to stają się naszymi bohaterami.  Do nich na pewno należy Angelika.

Zabiera nas do swojego świata. Opowiada nam o pokonywaniu słabości i ograniczeń. O wspinaczce na osobiste ( ale również to realne, prawdziwe) Kilimandżaro.

Książkę Angeliki opłaca się i warto przeczytać, ponieważ to najzdrowszy zastrzyk optymizmu, motywacji i zaufania do siebie, jaki można sobie wyobrazić.

 

Jacek Walkiewicz, psycholog www.jacekwalkiewicz.pl

Od 2015r. mam przyjemność współpracować z Angeliką, która występuje na szkoleniu prowadzonym przeze mnie jako co trener. Podziwiam ją za zaangażowanie, siłę, przygotowanie i nieustanny rozwój. Ze spotkania na spotkanie coraz bardziej zachwyca.

Gorąco polecam Jej wystąpienia

Kamila Rowińska www.rowinskabusinesscoaching.com

Angelika jest jednym z lepszych mówców motywacyjnych, jakiego znam. Swoją postawą mobilizuje do lepszej pracy, zaangażowania, a poruszające historie powoduje, że słuchacz wyzbywa się wszelkich wymówek, które dotychczas blokowały go przed realizacją swoich celów. Angelika to niezwykła, piękna dusza, której mowy trafiają prosto w serce!

Serdecznie polecam Angelikę.

Marta Chłodnicka

Książka, audiobook, ebook „Zdobądź swój szczyt” – Angelika Chrapkiewicz Gądek

,,Zdobądź swój szczyt. Uwierz w swoja siłę”. Jest to niezwykła i prawdziwa opowieść o wspinaczce na osobiste i górskie szczyty, jak: Kilimandżaro i Rysy. To historia o budowaniu mojej wewnętrznej siły. Przede wszystkim jednak to opowieść o spełnianiu marzeń i przesuwaniu granic niemożliwego.

ZAMÓW TERAZ: www.TwojSzczyt.pl

Zdobądź swój szczyt - wystąpienie na "Życiu Bez Ograniczeń 3" DVD

Poznaj ponad trzydziestominutowe wystąpienie niezwykłej kobiety, które obudzi w Tobie apetyt na bardziej spełnione i spektakularne życie.

Na tym VOD zapoznasz się z historią kobiety, która nie zawsze ma w życiu łatwo. Każdego dnia pokonuje ograniczenia i jest dzisiaj, mimo różnych wyzwań, spełnioną żoną, przedsiębiorcą, podróżniczką. Ponadto nurkuje i wspina się po wysokich górach, zdobywając takie szczyty, jak Kilimandżaro, Rysy czy Mnicha. To historia kobiety, której diagnoza lekarska – brzmiąca: rdzeniowy zanik mięśni – nie powstrzymała przed wyznaczaniem sobie ambitnych celów i spełnianiem odważnych marzeń.

1500 osób na evencie motywacyjnym „Życie Bez Ograniczeń 3” z zapartym tchem wysłuchało wystąpienia spełnionej Polki, mówiącej o swojej drodze do realizacji marzeń i przesuwania granic niemożliwego.

 

WYBRANE MARKI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁAM:

Najnowsze Video

Dnia 24 czerwca 2017 roku wraz z grupą przyjaciół, jako pierwsza osoba z taką niepełnosprawnością na świecie zdobyłam Mnicha, szczyt o wysokości 2068 m n.p.m.
Opis wyprawy: http://bit.ly/2u3Asp1

OSTATNIE NEWSY

ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ 3 – 28.10 i 29.10 w Warszawie

To zdjęcie z ostatniej mojej podróży. Z miejsca, w którym chciałam być. Patrzę na nie z uśmiechem, bo widzę kobietę, która realizuje swoje marzenia, ma ogromny apetyt na życie i która nie odpuszcza, mimo że w jej życiu są trudności i liczne wyzwania. W życiu której ciągle pojawiają się schody, ale znajduje sposoby, aby je […]

Premiera książki „Zdobądź swój szczyt”.

Jestem właśnie po premierze swojej pierwszej książki. Był to dla mnie niezwykły wieczór. Pełen pięknych emocji, wzruszeń i niespodzianek. Takich, że dobrze, że siedziałam 😉

WIZYTA w drukarni I ROZMOWA z wydawcą mojej książki – Kamilą Rowińską

Wraz z moim wydawcą Kamilą Rowińską odwiedziłyśmy drukarnię, aby zobaczyć jak przebiega proces wydruku mojej książki „Zdobądź swój szczyt”.

Zobacz wszystkie wpisy

W górach wspiera mnie

< 2018 >
Grudzień
 • Brak wydarzeń