SKLEP

SKLEP ANGELIKA CHRAPKIEWICZ-GĄDEK - TWOJE ŹRÓDŁO INSPIRACJI DO MARZEŃ, ODWAGI I WSPARCIA.

Wierzę, że każdy produkt, który znajdziesz tutaj, przyniesie Ci krok bliżej do spełnienia Twoich marzeń. Odkryj, co mam do zaoferowania. Razem wyruszymy w podróż pełną inspiracji, odwagi i wsparcia!

Książka „Po drugiej stronie szczytu”

Wciągnij się w poruszającą podróż poza szczyty gór, która odsłoni przed Tobą głębokie wartości życiowe. Książka „Po drugiej stronie szczytu. O tym, co najważniejsze w górach i w życiu” przeniesie Cię w odległe, malownicze rejony górskich ścieżek, gdzie każdy krok ma znaczenie i gdzie najważniejsze są zasady, które kształtują zarówno naszą wyprawę po górach, jak i życie.

Książka Zdobadź swój szczyt. Angelika Chrapkiewicz-Gądek

Książka „Zdobądź swój szczyt”

„Zdobądź swój szczyt” to niezwykła i prawdziwa opowieść o wspinaczce na osobiste i górskie szczyty, jak: Kilimandżaro i Rysy. To historia o budowaniu wewnętrznej siły autorki. Przede wszystkim jednak to opowieść o spełnianiu marzeń i przesuwaniu granic niemożliwego.
II wydanie nakładem Wydawnictwa Aktywa

Wystąpienie_Angelika Chrapkiewicz-Gądek

Wystąpienia

Wystąpienia inspiracyjne na imprezach komercyjnych dla firm, eventach, festiwalach podróżniczych, uniwersytetach, szkołach oraz w domach kultury. W formie stacjonarnej oraz online.

Pełna MOC życia – wykład motywacyjny – Jacek Walkiewicz

Pełna MOC Życia to dwuczęściowy wykład motywacyjny wygłoszony przez Jacka Walkiewicza specjalnie dla społeczności RBC. Dwugodzinne nagranie, które od pierwszych chwil słucha się z zapartym tchem i trudno jest zdecydować się w jego trakcie na choćby krótką przerwę.

Kamila Rowińska_produkty onlinne, szkolenia

Szkolenia, książki – Kamila Rowińska

Szkolenia online, książki dla rozwoju, kariery i biznesu od Kamili Rowińskiej.