O F E R T A

wystąpień inspiracyjnych i prezentacji podróżniczych

 

Angelika Chrapkiewicz-Gądek
podróżniczka, autorka książek „Zdobądź swój szczyt” oraz „Po drugiej stronie szczytu”

Angelika Chrapkiewicz-Gadek_wystapienia podroznicze i inspiracyjne

Życie napisało mi scenariusz wypełniony wyzwaniami, co nie powstrzymało mnie przed wyznaczaniem ambitnych celów, przed spełnianiem odważnych marzeń i przesuwaniem granic niemożliwego. Przez lata budowałam swoją wewnętrzną siłę, by móc z odwagą realizować marzenia, podejmować działania w życiu osobistym i zawodowym. Teraz pragnę wspierać w tym innych. Na bazie moich osobistych doświadczeń tworzę wystąpienia, na scenie dzielę się niezwykłymi historiami i udowadniam, że niemożliwe nie istnieje. Pokazuję również, że wytrwałość, pracowitość i odpowiednie nastawienie pozwalają realizować najśmielsze pomysły.

Do wygłaszania „power speechów” zapraszają mnie zarówno małe firmy jak i korporacje. Do tej pory przeprowadzałam również prelekcje na festiwalach podróżniczych, górskich, na uniwersytetach, w szkołach, w domach kultury, w bibliotekach oraz na imprezach komercyjnych.

Historia, którą przekazuje cieszy się ogromnym uznaniem.

O moich przygodach, podróżach opowiadałam zarówno przed grupami kameralnymi, jak również przed publicznością liczącą ponad 2000 osób. Wystąpienia przygotowuje bezpośrednio pod docelowe grupy.

 

wystąpienie dla Projektor Wolontariat_Angelika Chrapkiewicz-Gądek

Wystąpienia mają wartość edukacyjną i inspiracyjną. Pomagają uczestnikom mocniej uwierzyć w siebie, nabrać odwagi do realizacji najśmielszych celów/ marzeń/ swoich osobistych i zawodowych szczytów. Promują także aktywną formę spędzania czasu.

Liczby

WYSTĄPIEŃ
296
SŁUCHACZY
7780

W S P Ó Ł P R A C E

Jako prelegentka wystąpiłam na największym evencie motywacyjnym w Polsce „Życie Bez Ograniczeń 3” organizowanym przez firmę Milewski & Partnerzy. Gościłam również na TEDx Bydgoszcz. Można było mnie również zobaczyć w wielu programach telewizyjnych takich jak: Pytanie na Śniadanie TVP, Dzień Dobry TVN.

Jako konferansjerka prowadziłam spotkanie z Anitą Jancia, Martyną Wojciechowską oraz Krzysztofem Wielickim w Tetrze Polskim w Bielsko-Białej. Jestem również częścią Festiwalu Filmowego „Integracja Ty i Ja” w Koszalinie, gdzie współprowadzę inauguracje oraz jego zakończenie wraz z Dariuszem Pawlikowskim.

Ogromnym wyróżnieniem było wystąpienie na scenie z wielkimi osobowościami, m.in.: Martyną Wojciechowską, Kamilą Rowińską, Marzeną Rogalską, Jackiem Walkiewiczem, Aleksandrem Doba, Krzysztofem Wielickim, Piotrem Hercog, Adamem Bieleckim, Radosławem Kuźniarem, Jakubem Bączkiem, Jarem Bienieckim i innymi wspaniałymi prelegentami.

Zaszczytem było również występować i współpracować z takimi markami jak m.in.: Getaway Outdoor Festiwal, Jack Wolfskin, Szlachetna Paczka, Plus, RBC International, Milewski&Partnerzy, Itaka, Orange, Africaline, VG Polska, Polish Argo, Vitall, TEDx Bydgoszcz, Bank Gospodarstwa Krajowego, ING Bank, WHITECOM PROJECT Experience, Fujitsu, MediaMarktSaturn Polska, Biogen Poland, Stowarzyszenie Sursum Corda, Dwór Andrusa w Toruniu, Fundacja Aktywizacja, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Leadership Festival, Stowarzyszenie Czysta Polska i wiele, wiele innych.

Wystąpienia inspiracyjne, spotkania, prezentacje dla firm

Jestem mówcą inspiracyjnym. Prowadzone przeze mnie wystąpienia:

  • wspierają rozwój liderów
  • wzmacniają zaangażowanie do podjęcia działań
  • inspirują do wyznaczania i osiągania ambitnych celów
  • wspierają zespoły w budowaniu relacji
  • przesuwają granice niemożliwego
  • zwiększają akceptację wyzwań i pomagają zobaczyć w życiu możliwości zamiast barier
  • odświeżają marzenia
  • łamią schematy
  • przypominają o pięknej wartości: zaufaniu do drugiego człowieka
  • budzą energię do działania i dają inspirację.

KSIĄŻKI

Odkryj inspirujące lektury! Do wystąpienia zamów jedną z moich książek: „Zdobądź swój szczyt” lub „Po drugiej stronie szczytu”. Każda z nich będzie opatrzona dedykacją i autografem. To idealny prezent dla uczestników spotkania - nie tylko lektura, lecz także dawka inspiracji na co dzień. Zamów już teraz i zaskocz uczestników spotkania wyjątkowym prezentem, który przetrwa dłużej niż jedno wystąpienie.

NADCHODZĄCE EVENTY:

Jeśli chcesz nawiązać współpracę wystąpienia w Twojej firmie, organizacji lub na wydarzeniu, skontaktuj się na adres e-mial: kontakt@angisteps.pl w celu uzyskania informacji o dostępności oraz honoraium.

WYBRANE MARKI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁAM:

Angelika Chrapkiewicz-Gądek / Bio:

Podróżniczka, pisarka i entuzjastka zarówno podwodnych głębin, jak i górskich szczytów. Jest autorką książki „Zdobądź swój szczyt”, która dotarła do tysięcy czytelników, inspirując ich do spełniania własnych marzeń. W całym kraju dzieli się swoją pasją i inspiruje innych podczas prelekcji na temat determinacji i wiary w siebie. Od 3 roku życia towarzyszy jej rdzeniowy zanik mięśni, w wyniku którego porusza się na wózku. Jej serce bije dla przygód outdoorowych i gór. Od kilku lat, wraz z niezwykłym zespołem, przemierza górskie szlaki, sukcesywnie realizując swoje marzenia. Bierze udział w ekspedycjach górskich, zdobywając m.in. Dach Afryki, czyli Kilimandżaro, najwyższe szczyty Tatr, takie jak Gerlach, Rysy, czy Mnich. Angażuje się w projekty burzące stereotypy i bariery społeczne.

Wzmocnij swoją pewność siebie

Mam przyjemność gościnnie występować na szkoleniu u Kamili Rowińskiej podczas którego dzielę się z uczestnikami moimi doświadczeniami w budowaniu wewnętrznej siły, która jest niezbędna w życiu prywatnym i zawodowym.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER, A JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O NOWYCH WYDARZENIACH.