O F E R T A

wystąpień inspiracyjnych i prezentacji podróżniczych

 

Angelika Chrapkiewicz-Gądek
podróżniczka, autorka książki „Zdobądź swój szczyt”

Spotkanie z drugim człowiekiem to dla mnie prawdziwa wartość. Dlatego wybrałam tę drogę.
Jako prelegentka jestem zapraszana zarówno przez małe firmy jak i korporacje do wygłaszania „power speechów”. Do tej pory przeprowadzałam również prelekcje na festiwalach podróżniczych, górskich, na uniwersytetach, w szkołach, w domach kultury, w bibliotekach oraz na imprezach komercyjnych. Historia, którą przekazuje cieszy się ogromnym uznaniem.

O moich przygodach, podróżach opowiadałem zarówno przed grupami kameralnymi, jak również przed publicznością liczącą ponad 2000 osób. Wystąpienia przygotowuje bezpośrednio pod docelowe grupy.

Wystąpienia mają wartość edukacyjną i inspiracyjną. Pomagają uczestnikom mocniej uwierzyć w siebie, by nabrać odwagi do realizacji najśmielszych celów / marzeń / swoich osobistych i zawodowych szczytów. Promują także aktywną formę spędzania czasu.

 

wystąpienie dla Projektor Wolontariat_Angelika Chrapkiewicz-Gądek
WYSTĄPIEŃ
230
SŁUCHACZY NA ŻYWO
5050

W S P Ó Ł P R A C E

Jako prelegentka wystąpiłam na największym evencie motywacyjnym w Polsce „Życie Bez Ograniczeń 3” organizowanym przez firmę Milewski & Partnerzy. Gościłam również na TEDx Bydgoszcz. Można było mnie również zobaczyć w wielu programach telewizyjnych takich jak: Pytanie na Śniadanie TVP, Dzień Dobry TVN.

Ogromnym wyróżnieniem było wystąpienie na scenie z wielkimi osobowościami, m.in.: Martyną Wojciechowską, Kamilą Rowińską, Marzeną Rogalską, Jackiem Walkiewiczem, Aleksandrem Doba, Krzysztofem Wielickim, Piotrem Hercog, Adamem Bieleckim, Radosławem Kuźniarem, Jakubem Bączkiem, Jarem Bienieckim i innymi wspaniałymi prelegentami.

Zaszczytem było również występować i współpracować z takimi markami jak m.in.: Jack Wolfskin, Szlachetna Paczka, Plus, RBC International, Milewski&Partnerzy, Czyste Tatry, Itaka, Orange, Africaline, VG Polska, Polish Argo, Vitall, TEDx Bydgoszcz, Stowarzyszenie Sursum Corda, Dwór Andrusa w Toruniu, Fundacja Aktywizacja, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Leadership Festival i wiele, wiele innych.

 

Jesteś zainteresowany zorganizowaniem z mną spotkania?

Napisz do mnie na kontakt@angisteps.pl

Otrzymasz informację dotyczącą wolnych terminów i kosztów spotkania. Wystawiam fakturę.

Wystąpienia inspiracyjne, spotkania, prezentacje dla firm

Jestem mówcą inspiracyjnym. Prowadzone przeze mnie wystąpienia:

  • wspierają rozwój liderów
  • wzmacniają zaangażowanie do podjęcia działań
  • inspirują do wyznaczania i osiągania ambitnych celów
  • wspierają zespoły w budowaniu relacji
  • przesuwają granice niemożliwego
  • zwiększają akceptację wyzwań i pomagają zobaczyć w życiu możliwości zamiast barier
  • odświeżają marzenia
  • łamią schematy
  • przypominają o pięknej wartości: zaufaniu do drugiego człowieka
  • budzą energię do działania i dają inspirację.

Angelika Chrapkiewicz-Gądek / Bio:

Podróżniczka, pasjonatka podwodnego świata i górskich wyzwań. Występuje jako prelegentka, inspirując niezliczonych odbiorców do odważnego działania i poszukiwania codziennych przygód. Autorka książki „Zdobądź swój szczyt”. Od 3 roku życia towarzyszy jej rdzeniowy zanik mięśni. Diagnoza lekarska nie powstrzymała jej jednak przed wyznaczaniem sobie ambitnych celów, przed spełnianiem odważnych marzeń i przesuwaniem granic niemożliwego. Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany związane z górami. Uczestniczka wypraw górskich na Kilimandżaro, Rysy, Mnicha oraz najwyższego szczytu Tatr, Gerlacha – jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością z niezwykłym zespołem. Organizatorka projektów podróżniczych, w ramach których dotarła między innymi do Afryki, czy Azji. Finalistka I Wyborów Miss Polski na wózku oraz uczestniczka wielu projektów burzących stereotypy i bariery społeczne.

Zbuduj swoją wewnętrzną siłę- szkolenie

Mam przyjemność być częścią szkolenia u Kamili Rowińskiej podczas którego dzielę się z uczestnikami moimi doświadczeniami w budowaniu wewnętrznej siły, która jest niezbędna w życiu prywatnym i zawodowym.