Opis produktu

Książka „Zdobądź swój szczyt”

„Zdobądź swój szczyt” to niezwykła i prawdziwa opowieść o wspinaczce na osobiste i górskie szczyty, jak: Kilimandżaro i Rysy. To historia o budowaniu wewnętrznej siły autorki. Przede wszystkim jednak to opowieść o spełnianiu marzeń i przesuwaniu granic niemożliwego.

Książka "Zdobądź swój szczyt" Angelika Chrapkiewicz-Gądek

Książka „Zdobądź swój szczyt” z osobistą dedykacją

Jeżeli chciałabyś/ chciałbyś dedykacje w mojej książce, skontaktuj się ze mną. Napisz proszę w treści wiadomości, dla kogo życzysz sobie dedykacje. Taki egzemplarz wysyłam do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych. Spraw sobie lub bliskiej osobie wyjątkowy prezent!

 

NAPISZ DO MNIE I ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ

Opis produktu

To historia dziewczyny, której, diagnoza lekarska: rdzeniowy zanik mięśni, nie powstrzymały przed wyznaczaniem sobie ambitnych celów, przed spełnianiem odważnych marzeń.

  • Co powstrzymuje Cię przed spełnianiem marzeń ?
  • Dlaczego z nimi zwlekasz?
  • Dlaczego nie wyznaczasz sobie ambitnych celów?
  • Dlaczego nie działasz, aby je osiągać?

POMYŚL! 

Możesz patrzeć w niebo i marzyć o swoim „szczycie”… czy jednak niebo spełnia marzenia, czy Twoje działania?
Możesz włączyć telewizor i marzyć o miejscach, gdzie chciałbyś być… czy to jednak przybliży Cię do nich?

Możesz obwiniać cały świat za to, że być może w Twoim życiu pojawiły się trudności, że inni mają lepiej, łatwiej…, jednak czy nie tracisz przez to cennego czasu?

Czy wiesz, że zdobywanie przez Ciebie osobistych szczytów, ZNACZĄCO wpływa na to, jak rozwija się twój biznes i kariera?

Zacznij działać krok po kroku.
Zdobądź swój szczyt!

Dzięki lekturze tej książki dowiesz się:

  • jak autorka buduje swoją wewnętrzną siłę
  • odkryjesz swoje mocne strony
  • odświeżysz marzenia
  • jeśli zechcesz, pogodzisz się ze swoją przeszłością
  • zaczniesz jeszcze bardziej lubić życie i szanować siebie i swoje życie
  • otrzymasz niezapomnianą dawkę inspiracji, po to, aby w sposób odważny i ambitny realizować swoje pomy

O Autorce:

ANGELIKA CHRAPKIEWICZ-GADEK od 3 roku życia towarzyszy jej rdzeniowy zanik mięśni.

Kobieta pełna pasji. Jako pierwsza osoba w Polsce z tym schorzeniem zdobyła uprawnienia nurkowe. Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany związane z górami.

W 2008 r. w wyprawie na najwyższe wzniesienie Afryki, Kilimandżaro, dotarła do wysokości 5200 m n.p.m., a w 2016 r. zdobyła najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.), a w 2017 r. Mnicha (2068 m n.p.m.) –  jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością.

Finalistka I Wyborów Miss Polski na wózku, podróżniczka. Mówca inspiracyjny, trener – w całym kraju prowadzi prelekcje na temat motywacji i wiary w swoje możliwości. Prywatnie: szczęśliwa żona Szymka.

Przyjaciele książkiAngelika to wyjątkowa istota. Krucha, pełna wdzięku blondyneczka, z której zawsze emanuje jasność. Nawet gdy cierpi, gdy jest smutna, to w jej oczach błąka się uśmiech. Znam jej życie, jej walkę o normalne życie, o szczęście, o każdy krok. Jest dla mnie tytanem, siłaczem, najprawdziwszym bohaterem zwykłego dnia. Gdy z nią rozmawiam zapominam o tym, że siedzi na wózku. Jest jak promień słońca, w cieple którego człowiek dobrze się czuje. Podziwiam ją, jej cierpliwość, wytrwałość, odwagę, pracowitość.

Każde spotkanie z Angeliką dodaje mi siły i napełnia energią oraz myślą, że człowiek jest najwspanialszą i najpiękniejszą istotą na ziemi.

Angelika jest otwarta na ludzi. Dzieli się z nimi swoimi radościami, zwycięstwami, cierpieniem, marzeniami. Wiem, że pomaga wielu osobom załamanym, bezradnym, cierpiącym, odmienia ich losy i uczy kochać życie: nie poddawać się, zaciskać czasem zęby z bólu i uśmiechać się mimo wszystko. Zawsze myślę o niej jak o ukochanej, niezwykłej córeczce… I trzymam za nią mocno kciuki.

Anna Dymna, aktorka Narodowego Starego Teatru,

doktor honoris causa Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Założycielka, prezes i wolontariusz fundacji „Mimo Wszystko”


Są ludzie, którzy kiedy opowiedzą nam historię swojego życia, to stają się naszymi bohaterami.

Do nich na pewno należy Angelika.

Zabiera nas do swojego świata. Opowiada nam o pokonywaniu słabości i ograniczeń. O wspinaczce na osobiste ( ale również to realne, prawdziwe) Kilimandżaro.

Książkę Angeliki opłaca się i warto przeczytać, ponieważ to najzdrowszy zastrzyk optymizmu, motywacji i zaufania do siebie, jaki można sobie wyobrazić.

Jacek Walkiewicz,

psychologWiele lat temu poznałam Angelikę przy okazji Jej niezwykłej wyprawy na Kilimandżaro i od razu poczułam, że ta dziewczyna ma dar zarażania ludzi pozytywną energią!

Angie każdego dnia udowadnia, że niemożliwe nie istnieje i pokazuje nam, że ograniczenia często są tylko w naszych głowach. Odważnie i z wrodzonym wdziękiem zdobywa kolejne szczyty – te prawdziwe i te umowne, które każdy z nas napotyka na swojej drodze.

Polecam tę inspirującą książkę i uprzedzam, że może zmienić Wasze życie. Na lepsze!

Martyna Wojciechowska,

dziennikarka, podróżniczka


Do zobaczenia w książce!

Dziękuję.

Angelika Chrapkiewicz-Gądek