Kamila Rowińskawystapienia

ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ 3 – 28.10 i 29.10 w Warszawie

To zdjęcie z ostatniej mojej podróży. Z miejsca, w którym chciałam być.

Patrzę na nie z uśmiechem, bo widzę kobietę, która realizuje swoje marzenia, ma ogromny apetyt na życie i która nie odpuszcza, mimo że w jej życiu są trudności i liczne wyzwania. W życiu której ciągle pojawiają się schody, ale znajduje sposoby, aby je pokonoć, bo wie że wszystko zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk, a zaczyna odwaga. I wie, że życie jest jedno jedyne, innego nie będzie. Dlatego właśnie wyciska je jak cytrynę!

Patrzę na tę 37 letnią kobietę na zdjęciu i przypominam sobie drogę do tego momentu. Trudną, krętą, wypełnioną bólem po smutnej diagnozie lekarskiej, przepełnioną poczuciem niesprawiedliwości i żalu, a potem wypełnioną walką o siebie i radością z każdego kroku. Drogę, która przyniosła do odrobienia wiele lekcji…

Za chwilę wydarzy się coś, co jeszcze rok temu było wielkim pragnieniem mojego serca. Wystąpię na największym evencie motywacyjnym w Polce – Życiu bez ograniczeń 3 Milewski & Partnerzy (28.10-29.10 w Warszawie). To właśnie tam będę miała zaszczyt opowiedzieć Ci swoją historię. Historie i lekcje, po odrobieniu których z odwagą sięgam po marzenia, mimo ograniczeń.

Wiem, że Tobie również życie mogło dać popalić. Być może ciągle masz wyzwania, które pojawiają się na Twojej drodze. Ty i ja potrzebujemy wzmocnienia, potrzebujemy historii, które dodadzą nam sił i wiary w swoje możliwości. Dlatego ogromnie się cieszę, że będę miała szansę spotkać sie z Tobą. Cieszę się również, że będę nie tylko prelegentem, ale i uczestnikiem tego wydarzenia, bo uwielbiam czerpać od innych. Wiem, ze będzie inspirująco!

I Ty i Twoi bliscy powinniście tam być! Aby wzmocnić siebie i otrzymać solidną dawkę miłości!

Z całego serca zapraszam, link do biletów: http://bit.ly/ZBO_Angie
Do zobaczenia,
Angie

Ps. Grunt, to nie odpuszczać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *