DVD

Wystąpienie „Zdobądź swój szczyt” na „Życiu Bez Ograniczeń 3” – Warszawa 2017

Poznaj ponad trzydziestominutowe wystąpienie, które obudzi w Tobie apetyt na bardziej spełnione i spektakularne życie.

1500 osób na evencie motywacyjnym „Życie Bez Ograniczeń 3” z zapartym tchem wysłuchało wystąpienia spełnionej Polki, mówiącej o swojej drodze do realizacji marzeń i przesuwania granic niemożliwego.

Czas trwania wystąpienia: 34 minuty

Wersja z napisami.

149,00 

Opis produktu

Na tym DVD zapoznasz się z historią kobiety, która nie zawsze ma w życiu łatwo. Każdego dnia pokonuje ograniczenia i jest dzisiaj, mimo różnych wyzwań, spełnioną żoną, przedsiębiorcą, podróżniczką. Ponadto nurkuje i wspina się po wysokich górach, zdobywając takie szczyty, jak Kilimandżaro, Rysy czy Mnicha. To historia kobiety, której diagnoza lekarska – brzmiąca: rdzeniowy zanik mięśni – nie powstrzymała przed wyznaczaniem sobie ambitnych celów i spełnianiem odważnych marzeń.

1500 osób na evencie motywacyjnym „Życie Bez Ograniczeń 3” z zapartym tchem wysłuchało wystąpienia spełnionej Polki, mówiącej o swojej drodze do realizacji marzeń i przesuwania granic niemożliwego.


Angelika Chrapkiewicz-Gądekto kobieta pełna pasji. Od 3. roku życia towarzyszy jej rdzeniowy zanik mięśni. Jako pierwsza osoba w Polsce z tym schorzeniem zdobyła uprawnienia nurkowe. Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany związane z górami. W 2008 r. w wyprawie na najwyższe wzniesienie Afryki, Kilimandżaro, dotarła do wysokości 5200 m n.p.m., a w 2016 r. zdobyła najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.), a w 2017 r. Mnicha (2068 m n.p.m.) – jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością. Finalistka I Wyborów Miss Polski na Wózku. Podróżniczka, mówca inspiracyjny, trener – w całym kraju prowadzi prelekcje na temat motywacji i wiary we własne możliwości. Autorka książki „Zdobądź swój szczyt. Uwierz w swoją siłę”. Prywatnie, szczęśliwa żona.


 Czego konkretnie dowiesz się po obejrzeniu tego DVD?

 • Jak doceniać wszystko, co przynosi Ci życie?
 • Jak korzystać w pełni z jego zasobów?
 • Jak zmieniać niemożliwe w możliwe?
 • Jak nie odpuszczać wtedy, gdy jest pod górkę?
 • Jak wyrwać się ze stereotypu osoby smutnej i nieszczęśliwej?
 • Jak mimo ograniczeń z odwagą sięgać po marzenia?

Do kogo skierowane jest to nagranie?

 • do osób chcących odświeżyć swoje marzenia,
 • do osób znajdujących się w trudnym momencie życia i niewiedzących, jak z niego wyjść;
 • do osób chcących poznać prawdziwą i inspirującą historię;
 • do osób ciekawych tego, jak myślą ci, którzy tylko z pozoru mają ograniczenia;
 • do osób pragnących bardziej doceniać i szanować siebie oraz swoje życie;
 • wreszcie do osób szukających energii do działania i inspiracji.

Jeśli jest jakiś mówca inspiracyjny, który potrafi sprawić, że podczas jego wystąpienia zastanowisz się nad całym swoim życiem, przypomnisz sobie swoje wyzwania, docenisz to, co masz, spojrzysz z nadzieją w przyszłość i uwierzysz w drugiego człowieka – to na pewno mowa o Angie!

Czas trwania wystąpienia: 34 minuty

Wersja z napisami.

Jeżeli nie miałaś okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu lub chcesz przeżyć je jeszcze raz, zamów teraz to DVD! Otrzymasz niezapomnianą dawkę inspiracji niezbędnej, aby w sposób odważny i ambitny móc realizować swoje cele i marzenia.